Specialist vânzări

Descrierea Jobului

Căutăm Specialist Vânzări pentru o optică medicală din Oradea. Compania oferă servicii de înaltă calitate în următoarele domenii: examinare, prescripție și adaptare lentile de contact, consultații și investigații, tratamente oftalmologice etc.

Cerințe:

-dorința de a face o carieră în domeniul optometriei;

-persoană orientată spre domeniul vânzărilor;

-experiență în vânzări de minim 1 an;

-aspect îngrijit și comportament business;

-persoană orientată spre oameni și rezultate;

-excelente abilităţi de comunicare;

-cunoștințe bune de operare PC;

-persoană convingătoare, dornică să acumuleze cât mai multe informații din acest domeniu.

Responsabilități:

-oferă consultanță de specialitate clienților;

-descrie oferta de produse și oferă informații clienților companiei;

-reprezintă compania pe piață;

-menține relațiile cu clienții și contribuie la fidelizarea acestora.

Beneficii:

-salariu atractiv;

-bonuri de masă;

-curs de formare pe o durată de 6 luni în cadrul firmei;

-mediu de lucru plăcut alături de o echipă tânără și bine organizată;

-program de lucru: L – V: 09:00 – 17:00.