Șofer Categoria B

Descrierea Jobului

Căutăm șofer pentru o firmă românească care confecţionează produse textile. Acesta trebuie să asigurare transportul produselor din cadrul firmei sau, la nevoie, să facă transferuri în localitatate sau în afara acesteia. Fima are două puncte de lucru în orașul Oradea, iar persoana care ocupă acest post trebuie să se deplaseze atât între cele două locații, cât și în interesul angajatorului. Această persoană trebuie să dispună de o capacitate bună de comunicare, flexibilitate, precum și loialitate.

Cerințe:

-persoană serioasă, amabilă, disciplinată și calmă în trafic;

-permis de conducere categoria B de minim 5 ani, fără evenimente rutiere;

-cunoștințe în utilizarea GPS-ului;

-experiența pe posturi similare nu este obligatorie, însă constituie un avantaj.

Responabilități:

-îngrijirea autovehiculului folosit;

-efectuarea drumurilor în interesul firmei;

-transferuri la aeroport când este cazul;

-deplasări atât în oraș, cât și în afară în interesul angajatorului.

Beneficii:

-contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

-mașină de serviciu;

-salariu atractiv;

-desfășurarea activității într-un mediu plăcut;

-progam de 8 ore pe zi, dimineața.