Senior Frontend Developer

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
  • Norma intreaga
  • Data publicarii: 30-03-2021
Job Detail
  • Nivel cariera Altele
  • Sector IT
  • Nivel de studii Diploma de Licenta
Descrierea Jobului

Căutam un Senior Frontend Developer pentru o companie de software development care dezvoltă produse proprii, aplicații utilizate de către businessuri mici și mijlocii. Acest developer va fi responsabil de crearea, dezvoltarea şi implementarea aplicaţiei web pentru unul dintre produsele companiei, aplicație cunoscută la nivel internațional.

Cerinţe:

– Minim 5 ani experienţă în partea de frontend pentru dezvoltarea aplicaţiilor web;

– Foarte bune cunoştinţe de JavaScript;

– Minim 3 ani experienţă cu React/Angular, HTML, CSS.

Responsabilităţi:

– Crearea, dezvoltarea şi implementarea serviciilor de frontend a aplicaţiilor companiei;

– Contribuie la îmbunătăţirea proceselor;

– Participă la revizuirea proceselor pentru a asigura servicii de calitate;

– Colaborează îndeaproape cu echipa de programare.

Beneficii:

– Pachet salarial motivant;

– Mediu de lucru plăcut alături de o echipă tânără;

– Oportunitatea de a face parte dintr-un proiect în care vei putea ajuta sute de utilizatori;

– Posibilitatea de a deveni partener al companiei.