Secretar administrativ

Ana HR consulting
  • Data publicarii: 28-10-2020
  • Aplicatii 0
  • Vizualizari 302
Descriere Post

Căutăm o persoană dinamică și bine organizată pentru un post de Secretar Administrativ, care își va desfășura activitatea în cadrul unui birou cu specific de executor – judecătoresc, din Oradea.

Cerințe:

– cunoștințe bune de operare PC;

– studiile superioare în domeniul juridic constituie un avantaj;

– cunoștințele de legislație constituie un avantaj;

– atenție sporită la detalii;

– capacitate de gestionare a situațiilor dificile;

– abilități de comunicare asertivă, într-un mediu profesionist care răspunde cerințelor clienților.

Responsabilități:

– întocmește, îndosariază și arhivează actele juridice în cadrul dosarelor de executare;

– verifică legalitatea actelor cu caracter juridic și administrativ;

– asigură suportul juridic pe linia legislației și a relațiilor cu clienții;

– identifică, previne și minimalizează riscurile juridice care pot afecta firma;

– asigură confidențialitatea informațiilor și a documentelor.

Beneficii:

– pachet salarial motivant;

– mediu de lucru dinamic și profesionist;

– posibilitate de creștere și dezvoltare în domeniul juridic.

Job Detail
  • Nivel carieraAltele
  • ExperientaMai putin de 1 an
  • SexAmbele
  • SectorAltele
  • Nivel de studiiDiploma de Bacalaureat