Responsabil producție

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
  • Norma intreaga
  • Data publicarii: 01-03-2022
Job Detail
  • Sector Productie
  • Nivel de studii Diploma de Licenta
Descrierea Jobului

Căutăm Responsabil Producție pentru o companie care produce și comercializează uși și ferestre realizate din lemn și PVC (uși, ferestre, geamuri termopan etc.)

Cerințe:
– studii superioare finalizate în domeniul tehnic;
– minimum 3 ani experiență într-o poziție similară în zona de producție;
– experiență în coordonarea unei echipe;
– sunt obligatorii cunoștințele tehnice avansate în domeniul tâmplăriei;
– utilizator avansat PC: MS Office și foarte bune cunoștințe de desen tehnic;
– limba engleză – nivel avansat.

Responsabilități:
– planifică și coordonează procesul de producție;
– asigură utilizarea corespunzătoare a componentelor și materialelor;
– monitorizează produsele neconforme din punct de vedere tehnic;
– acordă asistență angajaților în procesul de rezolvare a problemelor;
– urmărește stocurile de materiale din secțiile de producție;
– supervizează realizarea normele zilnice, săptămânale și lunare de producție în conformitate cu planificarea realizată.

Beneficii:
– pachet salarial atractiv;
– posibilitate de avansare;
– mediu de lucru plăcut.