Reprezentant vânzări – Oradea

  • Norma intreaga
  • Data publicarii: 01-05-2022
  • Aplica inainte de: 30-06-2022
Job Detail
  • Nivel cariera Executiv
  • Sector Vanzari
Descrierea Jobului

Căutăm un Reprezentant Vânzări pentru clientul nostru, o companie care oferă servicii profesionale de curățenie și de distribuție a sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu.

Postul este localizat în Oradea, acoperind județele Bihor, Sălaj și Satu Mare.

Candidatul ideal va avea:
– experiență în vânzări directe și prospectarea pieței;
– cunoștințe de operare PC – MS Office;
– permis de conducere categoria B;
– orientare spre rezultate, spirit energic și o și gândire analitică;
– prestanță, aptitudini de convingere și negociere;
– spirit de echipă, coroborat cu capacitatea de a lucra autonom.

Responsabilitățile reprezentantului vor fi:
– gestionarea portofoliului de clienți existenți;
– creșterea numărului de clienți noi;
– identificarea nevoilor clientului, personalizând și adaptând ofertele în funcție de cerere;
– realizarea planului de vânzări;
– punerea în aplicare a politicii comerciale a companiei;
– monitorizarea informațiilor privind concurența și modificările apărute în activitatea clienților;
– întocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfășurată.

Beneficii:
– un pachet salarial motivant, care include tichete de masă;
– comision din vânzări;
– șanse reale de promovare;
– mașină, telefon și laptop de serviciu;
– mediu de lucru dinamic și plăcut, benefic dezvoltării profesionale.