Reprezentant Vânzări Oradea-Satu Mare

Descrierea Jobului

Căutăm o persoană orientată spre clienţi, perseverentă şi responsabilă pentru postul de Reprezentant Vânzări în Oradea şi Satu Mare. Compania angajatoare este producătoare şi distribuitoare de parfumuri de haine cu un renume bine cunoscut pe piaţa din România. Titularul acestui post se va ocupa de promovarea şi vânzare produselor către magazine într-o manieră cât mai profesională.

Cerinţe:

– Experienţă în vânzări;

– Bune cunoştinţe de operare a calculatorului;

– Bune abilităţi de vânzare şi negociere;

– Excelente abilităţi de comunicare;

– Permis de conducere categoria B;

Responsabilităţi:

– Să cunoască îndeaproape produsele companiei;

– Să caute noi clienţi şi oportunităţi de vânzare;

– Să contacteze potenţiali clienţi noi şi să menţină legătura cu clienţii vechi;

– Să reprezinte compania pe piaţă şi să transmită informaţii despre companie;

– Să ajute la îmbunătăţirea imaginii companiei;

– Şă intocmească rapoarte de activitate;

Beneficii:

– Pachet salarial motivant;

– Bonusuri de performanţă;

– Maşină de serviciu;

– Tabletă şi telefon de seviciu;

– Formare profesională;