Reprezentant vânzări Oradea

  • Norma intreaga
  • Data publicarii: 01-05-2022
  • Aplica inainte de: 30-06-2022
Job Detail
  • Nivel cariera Executiv
  • Experienta 2 Ani
  • Sector Vanzari
Descrierea Jobului

Căutăm un Reprezentant Vânzări în Oradea, pentru clientul nostru, o companie care oferă servicii profesionale de curățenie și de distribuție a sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu.

Postul presupune:
– gestionarea portofoliului de clienți existenți;
– creșterea numărului de clienți noi;
– identificarea nevoilor clientului, personalizarea și adaptarea ofertelor în funcție de cerere;
– punerea în aplicare a politicii comerciale a companiei;
– monitorizarea informațiilor privind concurența și modificările apărute în activitatea clienților;
– întocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfășurată.

Candidatul ideal împlinește următoarele:
– are experiență în vânzările B2B;
– este o persoană dinamică, sociabilă și deschisă;
– este experimentată în gestionarea clienților de tip Key Account;
– dovedește abilități consistente de comunicare și negociere;
– are competențe bune de operare PC și de utilizare a pachetului MS Office.

Beneficiile oferite constau în:
– mașină, laptop și telefon de serviciu;
– un pachet salarial atractiv, compus dintr-un venit fix, bonusuri din vânzări și bonuri de masă;
– un mediu de lucru dinamic, prielnic dezvoltării personale și profesionale.