Reprezentant vânzări

Descrierea Jobului

Căutăm Reprezentant Vânzări, colaborator cu PFA, pentru prezentarea și vânzarea la nivel național a produselor clientului nostru, companie din Oradea aflată în plină expansiune. Domeniul în care activează compania este comercializarea aparatelor folosite în magnetoterapie, ramură a Medicinii Complementare și Alternative.

Cerințe:

-persoană orientată spre client cu abilități foarte bune de prezentare;

-cunoștințe solide despre psihologia clienților;

-foarte bune abilități de comunicare și capacitate de convingere a auditorului;

-abilitatea de a-și atinge obiectivele stabilite;

-persoană cu aspect și comportament business;

-permis de conducere categoria B.

Responsabilități:

– să prezinte și să vândă produsele companiei în fața auditorului;

– să se deplaseze în diverse orașe ale țării în funcție de locația stabilită pentru desfășurarea prezentărilor;

– să pregătească materialele informative și discursul pentru prezentarea produselor;

– să cunoască foarte bine produsele companiei;

– să asigure consultanța potențialilor clienți în cadrul întâlnirilor.

Beneficii:

-câștiguri foarte mari săptămânale, bazate pe comision;

-posibilitatea de a fi antreprenor cu un model de business validat;

-lucru într-un mediu dinamic.