Reprezentant vânzări

Ana HR consulting
  • Data publicarii: 29-01-2020
  • Aplicatii 0
  • Vizualizari 1070
Descriere Post

Eşti o persoană sociabilă, proactivă şi prietenoasă şi, în plus, îţi place să fii înconjurat de oameni?
Acest job este pentru tine!

Clientul nostru, o companie care comercializează aparate folosite în magnetoterapie (o ramură a Medicinii Complementare și Alternative), îşi caută coleg care să aibă cunoştinţe solide despre domeniul vânzărilor pentru a-i reprezinta în relaţia cu clienţii. Candidatul ideal trebuie să fie dispus să cunoască produsele oferite de companie, să fie fluent în exprimare şi concis.

Vei avea două prezentări pe zi şi e perfect dacă ai permis de conducere categoria B, deoarece vei susţine conferinţe de prezentare a produsului în mai multe oraşe ale ţării.
Dacă vrei să ocupi acest post, trebuie să prezinţi produsele companiei în cadrul unor conferinţe organizate de firmă, pentru care trebuie să îţi pregăteşti strategia de abordare, discursul pentru prezentarea produselor şi materiale informative cu scopul de a atage potenţialii clienţi în cadrul întâlnirilor.

Dacă îţi doreşti câştiguri foarte mari săptâmânale, bazate pe comision şi îţi doreşti o colaborare cu PFA pentru a avea posibilitatea de a fi antreprenor cu un model de business validat, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: contact@anahr.ro şi noi te com contacta.

Job Detail
  • Nivel carieraAltele
  • Experienta2 Ani
  • SexAmbele
  • SectorVanzari