Reprezentant servicii clienți

Ana HR consulting
  • Oradea
  • Data publicarii: 18-11-2020
  • Aplicatii 0
  • Vizualizari 59
Descriere Post

Căutăm Reprezentant Servicii Clienți pentru o companie din Oradea care oferă consultanță specializată în recuperarea taxelor.

Cerințe:

– constituie un avantaj cunoașterea cel puțin a unei limbi străine dintre următoarele: franceză, maghiară, germană, poloneză etc.;

– capacitate de organizare și abilitatea de a o pune în practică alături de tehnici utile de vânzare;

– bune abilități de comunicare și relaționare;

– persoană orientată spre client;

– persoană dinamică cu o atitudine pozitivă.

Responsabilități:

– contactează prin telefon potențialii clienți și promovează serviciile de restituire TBI;

– contribuie la creșterea procesului de vânzare și a numărului de clienți;

– menține o relație foarte bună cu clienții și le oferă periodic actualizări ale aplicațiilor lor;

– explorează oportunitățile la maximum.

Beneficii:

– posibilitatea de a lucra alături de un colectiv tânăr și plăcut;

– salariu motivant;

– program de lucru de 8 h: L-V: 9:00 – 17:00.

Job Detail
  • Nivel carieraAltele
  • ExperientaFara experienta
  • SexAmbele
  • SectorAltele
  • Nivel de studiiDiploma de Licenta