Mecanic auto

Ana HR consulting
  • Data publicarii: 13-05-2020
  • Aplicatii 0
  • Vizualizari 459
Descriere Post

Căutăm Mecаnic auto pentru o firmă din Orаdеа, spеcializаtă în sеrvicii аuto de înaltă cаlitatе. Firmа ofеră servicii în următoarelе domеnii: vopsitoriе аuto, tinichigеrie аuto, rеdresarе caroserie, constatări daune, mecanică auto, electrician auto.

Cerințe:

– curs calificare mecanic auto;

– permis de conducere categoria B;

– studii medii;

– responsabilitate și dexteritate foarte bună;

Responsabilități:

– stabilește diagnosticul și identifică piesele care necesită înlocuire;

– realizează reparațiile necesare mijloacelor auto și prezintă clientului piesele deteriorate;

– întocmește documentele necesare pentru evidențierea intervențiilor efectuate;

– răspunde de calitatea serviciilor prestate.

Beneficii:

– salariu atractiv;

– posibilitatea de a lucra alături de o echipă de profesioniști.

Job Detail
  • Nivel carieraAltele
  • ExperientaMai putin de 1 an
  • SexAmbele
  • SectorAltele
  • Nivel de studiiDiploma de Bacalaureat