Manager zonal – Timișoara

Job Detail
  • Nivel cariera Manager
  • Experienta 3 Ani
  • Sector Management
Descrierea Jobului
Căutăm o persoană pentru postul de Manager Zonal în Timişoara care să gestioneze divizia de curăţenie a unei companii care are ca domeniu de activitate, distribuirea sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu. Managerul Zonal este răspunzător atât de partea de gestionarea contractelor de curăţenie existente cât şi de dezvolatrea businessului în arealul de activitate.
Cerinţe:
– Experienţă minim 3 ani pe o poziţie de management;
– Foarte bune abilităţi de relaţionare şi gestionare;
– Excelente abilităţi de vânzare şi negociere pentru finalizarea contractelor;
– Constituie un avantaj experienta anterioara in domeniul curateniei;
– Bune abilităţi de operare PC.
Responsabilităţi:
– Soluţionarea problemelor specifice apărute zilnic;
– Identificarea constantă la parteneri de direcţii de dezvolatre (servicii complementare);
– Identificarea strategilor de dezvolatre în arealul de activitate;
– Asigurarea funcţionalităţii contractelor în parametrii agreaţi (exemplu:respectarea operatiunilor de curăţenie, respectatea frecvenţelor de execuţie a operaţiunilor);
– Asigurarea prezenţei opertorilor la muncă şi integrarea acestora în fluxul de producţie;
– Asigurarea existenţei şi funcţionalităţii bazei materiale necesare prestaţiei (chimicale, echipamente de curăţenie), generarea de liste de aprovizioanare, informaţii legate de necesităţi, service echipamente);
– Comunicări permanete cu persoanele desemnate din partea clienţilor;
– Generarea constantă de vizite de calitate în zona arondata (Timişoara);
– Generarea de propuneri de îmbunătăţire a funcţionalităţii contractului.
Beneficii:
– Telefon, laptop, maşină de serviciu;
– Salariu motivant;
– Posibilitate de avansare.