Manager operațional

Application deadline date has been passed for this Job.
  • Norma intreaga
  • Data publicarii: 27-01-2021
Job Detail
  • Nivel cariera Manager
  • Experienta 3 Ani
  • Sector Management
  • Nivel de studii Diploma de Bacalaureat
Descrierea Jobului

Căutăm o persoană pentru postul de Manager Operaţional care să gestioneze întreaga divizie de curăţenie a unei companii din Oradea, care are ca domeniu de activitate, distribuirea sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu. Managerul operaţional este răspunzător atât de partea de funcţionalitate cât şi de partea de întocmire şi respectare bugete.

Cerinţe:

– Experienţă minim 3 ani pe o poziţie de management;

– Foarte bune abilităţi de relaţionare şi gestionare;

– Experienţă în zona de bugete, analiză, generare de soluţii de eficientizare, etc.

– Excelente abilităţi de vânzare şi negociere pentru finalizarea contractelor;

– Disponibilitate pentru deplasare între cele 3 judeţe arondate (Oradea, Arad, Timişoara);

– Bune abilităţi de operare PC.

Responsabilităţi:

– Efectuarea vizitelor/auditurilor curente în locaţiile partenere;

– Revizuirea planului de afaceri cu partenerii;

– Participarea la întâlniri săptămânale cu coordonatorii;

– Monitorizarea curentă a cenţrelor de cost ale unui contract de curăţenie: personal, consumabile, echipamente, coordonare;

– Soluţionarea problemelor specifice apărute zilnic;

– Identificarea constantă la parteneri de direcţii de dezvolatre (servicii complementare);

– Strategii de dezvolatre în arealul de activitate.

Beneficii:

– Salariu motivant;

– Posibilitate de avansare.