Manager Administrativ

Descrierea Jobului

Căutăm o persoană cu experienţă anterioară de coordonare pentru postul de Manager Administrativ într-o companie multinaţională. Titularul acestui post trebuie să reprezinte compania în relaţiile cu partenerii cheie şi să se asigure de activitatea eficientă a tuturor departamentelor.

Cerinţe:

– Studii superioare finalizate;

– Cel puţin 3 ani de experienţă pe o poziţie de management;

– Buna cunoaştere a principiilor şi tehnicilor de management financiar;

– Abilităţi de coordonare a unei echipe (experienţa anterioară de coordonare);

– Foarte bune abilităţi de organizare, planificare, management al timpului;

– Orientare către rezolvarea problemelor şi capacitatea de a lua decizii;

– Cunoştinţe avansate de limba engleză şi italiană.

Responsabilităţi:

– Coordonează/ administrează/ supraveghează activitatea personalului administrativ din subordine;

– Stabileşte şi menţine relatii bune cu toţi furnizorii şi clienţii companiei;

– Organizează şi participă la realizarea diverselor proiecte;

– Supervizează şi oferă suport pentru implementarea planurilor, politicilor şi procedurilor;

– Cercetează şi dezvoltă metode şi proceduri noi de management, pentru eficientizarea activităţii;

– Se informează permanent cu privire la noile reglementări ce privesc activitatea companiei şi face modificările necesare;

– Identifică şi soluţionează problemele apărute.

Beneficii:

– Mediu de lucru plăcut;

– Dezvoltare profesională şi implicare în proiecte motivante;

– Salariu competitiv.