Funcționar administrativ

Ana HR consulting
  • Data publicarii: 28-10-2020
  • Aplicatii 0
  • Vizualizari 285
Descriere Post

Căutăm o persoană atentă la detalii, pentru un post de Funcționar Administrativ în cadrul unei companii din Oradea, specializată în expediții și transporturi.

Cerințe:

– experiență pe un post similar de cel puțin un an;

– cunoștințe bune de operare PC (pachetul MS Office – Word, Excel, Outlook);

– limba engleză la nivel conversațional;

– permis de conducere categoria B.

Responsabilități:

– înregistrarea și arhivarea documentelor administrative;

– preluarea corespondenței și distribuirea acesteia către fiecare departament în parte;

– înregistrarea curselor de transport cu kilometrii aferenți acesteia;

– întocmirea declarațiilor aferente pentru șoferi;

– contactarea clienților pentru plata facturilor de transport;

– obținerea formularelor A1 și a cardurilor de acces pentru angajații companiei;

– alte atribuții administrative.

Beneficii:

– pachet salarial motivant;

– posibilitate de creștere în cadrul companiei;

– mediu de lucru plăcut.

Job Detail
  • Nivel carieraAltele
  • ExperientaMai putin de 1 an
  • SexAmbele
  • SectorAltele
  • Nivel de studiiDiploma de Bacalaureat