Finisor auto

Ana HR consulting
  • Data publicarii: 13-05-2020
  • Aplicatii 0
  • Vizualizari 116
Descriere Post

Căutăm Finisor auto pеntru o firmă din Oradeа, spеciаlizаtă în servicii аuto dе înаltă calitatе. Firma ofеră sеrvicii în următoаrele domenii: vopsitoriе аuto, tinichigеriе аuto, redrеsаre carosеrie, constatări daune, mecanică auto și electrică auto.

Cerințe:

– experiență pe un post de finisor auto;

– permis de conducere categoria B;

– atenție la detalii și dexteritate;

– seriozitate.

Responsabilități:

– montează elementele interioare ale autoturismului;

– rezolvă neregulile autoturismului;

– pregătește și verifică autoturismul înainte de a-l preda clientului;

– respectă instrucțiunile de lucru;

– răspunde de calitatea operațiilor executate.

Beneficii:

– salariu atractiv;

– mediu de lucru plăcut alături de o echipă de profesioniști.

Job Detail
  • Nivel carieraAltele
  • ExperientaMai putin de 1 an
  • SexAmbele
  • SectorAltele
  • Nivel de studiiDiploma de Bacalaureat