Coordonator depozit

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
  • Norma intreaga
  • Data publicarii: 01-03-2022
Job Detail
  • Sector Productie
Descrierea Jobului

Căutăm Coordonator Depozit pentru o companie care produce şi comercializează uşi si ferestre, sticlă și o gamă largă de profile PVC: uși, ferestre, geamuri termopan etc.

Cerințe:
– experiență anterioară în gestionarea unor echipe;
– persoană cu atitudine proactivă și responsabilă;
– bune abilități de organizare, planificare și coordonare;
– excelente abilități de comunicare și capacitatea de a lucra bine în echipă;
– experiență anterioară în logistică/depozitare, coletărie, transport, producție;
– cunoștințe operare MS Office.

Responsabilități:
– asigură gestiunea stocurilor de materiale și a altor bunuri aflate în depozit și supraveghează modalitățile de inventariere;
– participă la efectuarea recepției calitative a materialelor;
– organizează spațiile necesare pentru primirea, recepția și depozitarea materialelor;
– pregătește procesele de ambalare și dezambalare a materialelor și produselor;
– asigură pregătirea paleților și aranjarea produselor la raft;
– supraveghează preluarea și predarea produselor finite dinspre producție și către client;
– întocmește și verifică raportările și se asigură de corectitudinea acestora;
– asigură menținerea ordinii și curățeniei în spațiul de depozitare.

Beneficii:
– pachet salarial atractiv;
– mediu de lucru plăcut.