Contabil

Ana HR consulting
  • Data publicarii: 28-10-2020
  • Aplicatii 0
  • Vizualizari 240
Descriere Post

Căutăm o persoană atentă la detalii pentru un post de Contabil, în cadrul unei firme din Bihor, specializată în injecția de mase plastice, matrițe și montaj.

Cerințe:

– experiență pe un post similar;

– cunoștințe de contabilitate primară și legislație fiscală;

– cunoștințe de operare PC, precum și cunoașterea programului de contabilitate WinMentor;

– cunoașterea limbii engleze;

– capacitate de planificare și organizare.

Responsabilități:

– verifică și înregistrează toate documentele și operațiunile financiar contabile;

– întocmește documentele contabile: declarații fiscale, anexe, bilanțuri etc.;

– pregătește documentele necesare pentru efectuarea inventarului;

– se ocupă de gestionarea personalului: întocmește contracte de muncă, acte adiționale și tansmiterea Revisal.

– completează registrul zilnic de intări-ieșiri.

Beneficii:

– pachet salarial motivant;

– decont de transport;

– mediu de lucru plăcut.

Job Detail
  • Nivel carieraAltele
  • ExperientaMai putin de 1 an
  • SexAmbele
  • SectorAltele
  • Nivel de studiiDiploma de Bacalaureat