Consilier vânzări showroom

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
  • Norma intreaga
  • Data publicarii: 01-03-2022
Job Detail
  • Nivel cariera Executiv
  • Experienta 2 Ani
  • Sector Vanzari
  • Nivel de studii Diploma de Licenta
Descrierea Jobului

Căutăm Reprezentant Vânzări pentru showroom-ul unei companii din Oradea, care are ca domeniu de activitate comercializarea ușilor de interior și exterior.

Cerințe:
– minim 2 ani experiență în vânzări directe;
– studii universitare absolvite;
– abilități de lucru în echipă;
– persoană dinamică cu excelente abilităţi de vânzare şi negociere;
– capacitate de lucru cu cifre și informații despre produse.

Responsabilități:
– preia clienții din showroom și le oferă suport privind identificarea celor mai potrivite produse pentru nevoile acestora;
– dezvoltă relații pozitive și de durată cu clienții;
– emite documentele aferente necesare derulării tranzacțiilor și întocmește rapoartele de vânzări;
– învață și cunoaște modalitățile de lucru în sistemele de operare ale companiei;
– să fie informat cu privire la produsele companiei.

Beneficii:
– pachet salarial atractiv;
– stabilitate și mediu de lucru plăcut;
– posibilitate de avansare.