Asistent Manager

Descrierea Jobului

Căutăm o persoană motivată, organizată şi orientată spre rezultate pentru postul de Asistent Manager într-o firmă românească cunoscută la nivel internaţional care confecţionează produse textile din materiale fine.

Responsabilităţi:

– Are atribuții de asistență managerială, redactează documente;

– Organizează activitatea administrativă și se asigură de buna derulare a acesteia, rezolvă diverse probleme;

– Ține evidență contabilă primară, comunică cu furnizorii, întocmește rapoarte;

– Răspunde de comunicarea cu clienți, colaboratori, furnizori etc.;

Cerințe:

– Limba engleză la nivel de conversație;

– Cunoștințe bune de operare PC (pachetul de MS Office);

– Experiență relevantă în domeniul administrativ;

– Capacitate bună de organizare, rigurozitate în realizarea sarcinilor;

– Abilități de comunicare și relaționare;

– Atitudine pozitivă, orientare spre soluții.

Ofertă:

– Pachet salarial motivant;

– Mediu de lucru modern;

– Colectiv tânăr şi orientat spre rezultate.