Asistent manager – școală de beauty

Norma intreaga
  • Data publicarii: 13-11-2019
  • Aplica inainte de: 13-12-2019
Descrierea Jobului

Căutăm asistent manager cu multiple abilități de administrare, comunicare și relaționare cu clienții pentru o școală de beauty fondată în Oradea în anul 2011. Principalul domeniu de activitate al școlii este organizarea de cursuri acreditate de minister pentru începători în următoarele domenii: make-up, cosmetică, extensii gene, hairstyling, stilist protezist unghii tehnice.

Cerințe:

-Studii medii sau superioare;

-Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional;

-Cunoștințe de utilizare Microsoft Office;

-Excelente abilități de comunicare și relaționare cu clienții;

-Experiență cu acte, minim 1 an;

-Bune abilități organizatorice și capacitate de planificare a timpului și a sarcinilor;

-Atenție la detalii și bune abilități de observare;

-Amabilitate, puternică motivare intrinsecă.

-Permis de conducere categoria B.

Responsabilități:

-Atribuții de organizare și secretariat;

-Facturarea clienților și a cursanților;

-Contactarea diferiților furnizori prin e-mail și telefon și menținerea legăturii cu aceștia;

-Menținerea relației cu clienții și cursanții;

-Deplasarea la diferite examene din țară (dacă este cazul);

-Organizarea cursurilor și înscrierea cursanților;

-Realizarea bazelor de curs;

-Monitorizarea îndeplinirii sarcinilor și a termenelor.

Beneficii:

-Salariu atractiv;

-Mediu de lucru foarte plăcut;

-Posibilitate de promovare și dezvoltare.