Asistent Manager/Marketing

Descrierea Jobului

Ești la început de drum și îți dorești un loc de muncă creativ? Trimite-ne CV-ul tău pentru postul de Asistent Manager/Marketing din cadrul unei companii din Oradea specializată în confecționarea de bijuterii unicat și vânzarea acestora în mediul online. Compania se află în plină expansiune și are ca scop promovarea la nivel național și internațional a produselor create.

Cerințe:

-Studii superioare;

-Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;

-Cunoașterea tehnicilor de promovare online;

-Pasiune pentru domeniul artistic și dorința de a învăța lucruri noi.

Responsabilități:

-Administrarea procesului de marketing și vânzare online a produselor;

-Promovarea brand-ului la nivel național și internațional prin diverse mijloace precum: website, social media, Pinterest, bloguri, articole, PR etc, atât în mediul online cât și în media (TV, reviste);

-Implementarea de noi strategii de promovare a imaginii companiei pe piață;