Asistent Manager – Cluj (Floresti)

Descrierea Jobului

Căutăm persoană pentru postul de  Asistent Manager într-o o companie producătoare şi exportatoare de tricotaje şi confecţii textile din Cluj (Floreşti).

Cerinţe:

– Absolvent studii superioare;

– Experienţă anterioară/activităţi în domeniul administrativ minim 1 an – reprezintă avantaj;

– Cunoaşterea limbii engleze la nivel avansat;

– Abilităţi operare PC (pachetul MS Office- Word, Excel, Power Point);

– Competenţe interpersonale (abilităţi de comunicare, lucru în echipă, atenţie la detalii, organizare eficientă a timpului de lucru);

Atribuţii:

– Îndeplinirea activităţilor zilnice din departamentul administrativ;

– Preluarea, înregistrarea, îndosariere şi arhivarea documentelor primite din partea partenerilor, clienţilor şi a celorlalţi angajaţi;

– Întocmeşte situaţii şi rapoarte solicitate;

– Preia apelurile telefonice;

– Pregăteşte protocolul;

Se oferă:

– Salariu negociabil la interviu corespunzător cu experienţa;

– Oportunitatea de a lucra şi a se perfecţiona într-o companie tânără şi dinamică;

– Condiţii de muncă la cele mai înalte standarde europene, caracterizate de respect, colaborare şi comunicare.