Asistent comercial

Norma intreaga
  • Data publicarii: 27-11-2019
  • Aplica inainte de: 27-12-2019
Descrierea Jobului

Căutăm Asistent Comercial pentru o firmă cu capital românesc care are ca domeniu de activitate confecția de articole de îmbrăcăminte din materiale fine pe care le comercializează la nivel international. Compania activează în mediul online și se poziționează ca brand de top în munca și creațiile vestimentare create cu multă răbdare și dedicare în atelier.

Cerințe:

-Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;

-Bune capacități organizatorice;

-Abilități de comunicare și relaționare;

-Spirit de inițiativă și atitudine pozitivă;

-Persoană motivată și orientată spre rezultate.

Responsabilități:

-Urmărește comenzile efectuate;

-Preia coletele de la curier și verifică AWB-urile;

-Preia apelurile telefonice și comunică cu clienții;

-Utilizează sistemul de shipping online.

Beneficii:

-Salariu motivant;

-Mediu de lucru tânăr;

-Oportunitatea de a profesa la nivel internațional.