Arhitect

  • Norma intreaga
  • Data publicarii: 01-05-2022
  • Aplica inainte de: 31-07-2022
Job Detail
  • Nivel cariera Altele
  • Experienta 2 Ani
  • Sector Design
  • Nivel de studii Diploma de Licenta
Descrierea Jobului

Clientul nostru, o companie renumită pe piața construcțiilor civile și industriale din județul Sălaj cu o vechime de peste 29 de ani, angajează arhitect.

Ești potrivit pentru acest post dacă:

Ești absolvent al Facultății de Arhitectură;
Ai cunoștințe solide de specialitate în domeniul tehnic;
Cunoști limba engleză la nivel mediu;
Cunoașterea programelor: AutoCad, Revit, 3DsMax și Microsoft Office și experiența în domeniu reprezintă un avantaj.

Rolul tău în companie va consta în:
Întocmirea documentelor aferente proiectării ce țin de specificului firmei;
Proiectarea, design-ul și controlul calității construcțiilor realizate;
Participarea la etapele importante de lucrări pe șantier;
Respectarea legislației în domeniul proiectării și executării construcțiilor.

Beneficiile pe care ți le oferă acest job:

Experiența în domeniu nu este o condiție obligatorie;
Vei avea parte de un colectiv tânăr și dinamic;
Vei avea posibilități de dezvoltare profesională;
Pachetul salarial este negociabil în funcție de experiență și abilități.