Administrator platforma WooCommerce

Descrierea Jobului

Căutăm Administrator platformă WooCommerce pentru un magazin de haine online.

Firma are un atelier de tricotaje unde realizează articole de îmbrăcăminte din materiale fine pe care le comercializează la nivel internaţional. Compania este prezentă în mediul online şi se promovează prin bun gust şi calitate la nivel înalt, atât în relaţia cu clienţii din toată lumea cât şi în munca şi creaţiile vestimentare confecţionate cu multă dedicare în atelierul din Oradea.

Cerinţe:

– Experienţă în gestionarea unui magazin online – platforma WooCommerce;

– Cunoştine de editare grafică – Photoshop, Illustrator sau alte programe de editare foto;

– Experienţă în comunicarea cu clienţii;

– Disponibilitate de a lucra cu normă întreaga de la birou;

– Cunoştinţe de limba engleză, scris şi vorbit;

– Să poată respecta deadline-urile şi instrucţiunile, dar iniţiativele şi propunerile sunt încurajate;